Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz TIG - praca dla spawacza na A1 Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Antwerpen   49 wyświetlenia

  • img
Lokalizacja: Antwerpen
Wypłata: -- €

Zakres obowiązków:

- spawanie TIG

-spawanie elementów konstrukcyjnych

- Spawanie balustrad

- kontrola jakości wykonanych przez siebie prac

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe,
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
  • dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd mile widziane,
  • komunikatywny język angielski mile widziany,
  • własna działalność gospodarcza.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
  • pomoc przy formalnościach związanych z podjęciem pracy,
  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
  • regularne opłaty faktur,
  • płatność co dwa tygodnie.
  • wynagrodzenie od 26 euro/h

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny:513 491 308

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danychosobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą zdnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związkuz przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takichdanych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą Mysłakowice 58-533,Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawianiai usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: Regess

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem sięz klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych

Additional Details

Start Date od zaraz
Company Regess