Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

SPAWACZ Mig MAG – BELGIA Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Roeselare   50 wyświetlenia

  • spawacz-mig-mag-belgia-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Wypłata: -- €

SPAWACZ Mig MAG – BELGIA

Dla belgijskiej firmy specjalizującej się budowie, naprawie i konserwacji przyczep poszukujemy wszechstronnego mechanika – spawacza.

Wymagania:

-znajomość języka angielskiego

-wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki i spawalnictwa

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-mile widziane doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi

Zakres obowiązków:

  • spawanie różnych konstrukcji
  • naprawa kontenerów morskich
  • dobieranie odpowiednich parametrów spawania
  • dbanie o porządek i porządek w miejscu pracy.
  • zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
  • umiejętność czytania planów
  • przygotowanie powierzchni do spawania
  • sprawdzenie jakości wykonanego spaw

Oferujemy:

-pracę w godz. 8:00 – 16:30 z półgodzinna przerwą

-możliwość pracy w nadgodzinach

Zainteresowany? Zadzwoń!!

Dominika+48 570 901 033

Kamila:+48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

Additional Details

Start Date 30-04-2024
Company Klaver