Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

SPAWACZ MIG/MAG 560 euro netto/40h Firmowe

rok temu Praca w Belgii - oferty Brussels   401 wyświetlenia

  • spawacz-migmag-560-euro-netto40h-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Firma Covebo Work Office (KRAZ 1145) poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawaczy MIG/MAG w miejscowości Zierikzee.

Opis stanowiska: spawanie wielościegowe (4 warstwy) blach i rur 135 PB/PF dla przemysłu bagienniczego, grubość spawanych elementów od 12mm

Wymagania: Umiejętność spawania MIG/MAG, znajomość materiałowa stali czarnej, czytanie rysunku technicznego, znajomość języka angielskiego

Oferujemy: 560 euro netto/40h, wypłatę wpływającą co tydzień na konto, zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe, pomoc w organizacji transportu do Holandii, pełne ubezpieczenie podczas pobytu, stały dostęp do paska wypłat

Aplikacje i pytania prosimy przesyłać na adres: martyna.dudek@covebo.pl / +48 664 081 629

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Additional Details

Company Covebo Work Office Sp. z o.o.
Work Type Temporary