Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Praca przy produkcji sałatek owocowych/krojeniu truskawek! OD ZARAZ! Firmowe

rok temu Praca w Belgii - oferty Lommel   323 wyświetlenia

  • praca-przy-produkcji-salatek-owocowychkrojeniu-truskawek-od-zaraz-big-0
Lokalizacja: Lommel
Wypłata: -- €

Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy produkcji sałatek owocowych!

Miejsce pracy: VENLO (Holandia)

PRACA GŁÓWNIE DLA PAŃ :)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-krojenie owoców na małe kawałki (głównie truskawek)

-segregacja i ważenie produktów do pojemniczków

-sticketowanie produktów

-inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

WYMAGANIA:

-podstawowa znajomość języka angielskiego

- zaświadczenie o niekaralności lub możliwość jego wyrobienia

-doświadczenie mile widziane

-motywacja, chęci do pracy, a także dyspozycyjność do pracy na długi okres czasu

OFERUJEMY:

-Stawkę godzinową od 11,98€ brutto

- EXTRA płatne nadgodziny 130% oraz soboty 150%

-Zakwaterowanie (płatne max 108 euro tygodniowo, nie licząc ulgi podatkowej ET)

-Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.

-Całodobową opiekę Polskich konsultantów

-Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii

-Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu

-Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

-Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)

-Ubezpieczenie zdrowotne

-Dodatki urlopowe i wakacyjne

REKRUTACJA:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na m.jaremek@jupiterpolska.pl w temacie wpisując SAŁATKI

Bądź też proszę dzwonić pod numer Monika Jaremek 0048 518 224 069

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)

Additional Details

Company Jupiter Polska