Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator wózka przedniego23,60€ -25,37 € brutto/h, Gent, Belgia praca od 03/07/2023 Firmowe

10 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Gent   260 wyświetlenia

25,37 €

  • operator-wozka-przedniego2360-2537-bruttoh-gent-belgia-praca-od-03072023-big-0
Lokalizacja: Gent
Wypłata: 25,37 €

Operator wózka przedniego

WYNAGRODZENIE 23,60€ -25,37 € brutto/h

Miejsce pracy: Gent, Belgia

zakwaterowanie: zorganizowane

start pracy: 03/07/2023-15/09/2023 na czas określony z możliwością stałej współpracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • gwarantowane 40h tygodniowo
  • stawkę: 23,60 € brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 570 € netto tygodniowo; (z nadgodzinami może dojść do 900 € brutto/h w tygodniu)
  • dodatki zmianowe: zmiana ranna/popołudniowa : +1,77€/h tj. 25,37 € brutto/h
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 7250 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok.3930 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 € / tydzień pokój dwuosobowy lub 145 €/ tydzień pokój jednoosobowy
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 € miesięcznie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca w zakładzie przemysłowym jako operator wózka przedniego
  • dostarczanie materiałów do różnych działów zakładu oraz załadunek do pakowarek turbinowych
  • relokacja towarów na magazynie zgodnie z kodami towarów
  • kontrola jakości towarów i jakości opakowania
  • prace około- magazynowe
  • praca w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00, 14.00-22.00

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w obsłudze wózka przedniego - wymagany certyfikat zagraniczny
  • w przypadku braku certyfikatu gotowość do podejścia do egzaminu na terenie Belgii
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • zaświadczenie o niekaralności
  • łatwość pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B, własny samochód - mile widziany
  • co najmniej roczne doświadczenie z systemem Drive-In będzie dodatkowym atutem
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Aplikuj: https://bit.ly/45B6Ima

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

 Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - firmy będącej jedynym producentem pigmentu dwutlenku tytanu (TiO2) na terenie Belgii, mającego szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym, tekstylnym

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work