Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

OPERATOR WÓZKA PRZEDNIEGO-SZKLARNIE, € 15,30 BRUTTO/H, DUFFEL, BELGIA. Firmowe

2 miesiące temu Praca w Belgii - oferty Duffel   78 wyświetlenia

15,30 €

  • operator-wozka-przedniego-szklarnie-1530-bruttoh-duffel-belgia-big-0
Lokalizacja: Duffel
Wypłata: 15,30 €

praca@marvelpc.eu

kom. 0048 668 815 181

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta, firmy ogrodniczej w Belgii, poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator wózka przedniego (szklarnie)

Miejsce pracy: Duffel, Belgia

Zakwaterowanie: zapewnione

OPIS STANOWISKA

obsługa wózka przedniego na terenie hali jak i poza nią

transport sadzonek i roślin na terenie hali

wykonywanie dodatkowych prac na terenie szklarni w razie potrzeby - tworzenie zestawów roślin, pakowanie, itp.

utrzymywanie porządku na hali

dbałość o powierzony sprzęt

praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-14:30

OCZEKIWANIA PRACODAWCY:

doświadczenie jako operator wózka widłowego przedniego

uprawnienia na wózek widłowy - certyfikat heftruck

doświadczenie w pracy w rolnictwie mile widziane

komunikatywna znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B - WARUNEK KONIECZNY

własny samochód- mile widziany

gotowość do pracy w zespole

OFERUJEMY:

zatrudnienie na belgijskich warunkach

stawkę: 15,30€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

możliwość wypracowania około 38h tygodniowo

pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

opiekę polskiego koordynatora

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokój 2 osobowy 65€ / tydzień

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego 9,50€ miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem "HT DUFFEL" na adres e-mail:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dziękujemy!

Marvel Personal Consulting

ROK ZAŁOŻENIA 2001

www.marvelpc.pl

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

Additional Details

Start Date asap
Company MARVEL
Work Type Temporary