Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Mechanik samochodowy 2200€ - 2800€ netto/miesiąc, Niemcy Firmowe

10 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Antwerpen   208 wyświetlenia

2 800 €

  • mechanik-samochodowy-2200-2800-nettomiesiac-niemcy-big-0
Lokalizacja: Antwerpen
Wypłata: 2 800 €

Mechanik samochodowy

WYNAGRODZENIE 2200€ - 2800€ netto/miesiąc

Miejsce pracy: Güstrow, Garching (przy Monachium), Rottenburg am Nackar, Kralling, Niemcy

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • umowę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • stawkę 13€ brutto/h + dieta dzienna 40€-60€ (w zależności od doświadczenia)
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie 2200€ -2800€ netto/miesiąc (w zależności od doświadczenia)
  • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • ubezpieczenie społeczne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Praca w warsztacie polegająca na diagnozowaniu usterek oraz ich naprawie.

Serwisowanie samochodów oraz wykonywanie przeglądów okresowych.

Zakres obowiązków:

  • bieżące naprawy samochodów osobowych
  • diagnostyka i kompleksowa naprawa silników
  • wymiana wadliwych części na nowe
  • naprawa zawieszenia, układów hamulcowych, napędowych itp.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie kierunkowe: mechanika, diagnostyka lub elektrotechnika
  • doświadczenia w mechanice samochodowej
  • umiejętność wyszukiwania usterek i ich usuwania
  • wiedza techniczna, znajomość podstaw mechaniki i elektromechaniki
  • dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • staranność i zaangażowanie
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Aplikuj: https://bit.ly/3MXiO0s

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta –  dużej niemieckiej firmy

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2Work