Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Kierowca C+E Belgia- praca od zaraz Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Roeselare   71 wyświetlenia

  • kierowca-ce-belgia-praca-od-zaraz-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Wypłata: -- €

Kierowca C+E Belgia- praca od zaraz

Poszukujemy kierowcy kat. C i E do pracy na terenie Belgii.

Zakres obowiązków:

-transport towarów Belgia lub międzynarodowy

-załadunek i rozładunek elementów gotowych do transportu

Wymagania:

-elastyczność i gotowość do pomocy w pracach produkcyjnych

-prawo jazdy kat. CE

-dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-dodatek ARAB

-pokoje jednoosobowe

-możliwość podjęcia stałej współpracy

-dodatki za nadgodziny i noce w ciężarówce

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika+48 570 901 033

Wiktoria +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Additional Details

Company Klaver