Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Kierowca C lub C+E – praca w Belgii/ wymagana znajomość języka ang. Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Roeselare   89 wyświetlenia

  • kierowca-c-lub-ce-praca-w-belgii-wymagana-znajomosc-jezyka-ang-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Wypłata: -- €

Kierowca Club C+E – praca w Belgii/ wymagana znajomość języka ang.

Szukasz pracy z dużą ilością godzin? Koniecznie zgłoś się do nas – mamy dla Ciebie idealną ofertę!!!

Zakres obowiązków:
- ręczny załadunek i rozładunek worków z ziemniakami (ok 10kg)
- transport i dystrybucja produktów spożywczych do restauracji, smażalni
- praca w godzinach nocnych

- transport innych towarów

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- wysoką stawkę godzinową
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C lub C+E i kod 95
- doświadczenie zawodowe
- dobra kondycja fizyczna
- przygotowanie do pracy w nocy
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48
570 901 033
Wiktoria + 48
570 901 913
Daria + 48 577 901 944
Kamila +48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa, al. Wolności 22/1

Additional Details

Start Date 23-03-2024
Company Klaver