Pracownik obsługi doków / konserwator 15€ brutto/h, Zeebrugge, Belgia Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Brussels   89 vues

15 €

  • pracownik-obslugi-dokow-konserwator-15-bruttoh-zeebrugge-belgia-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 15 €

WYNAGRODZENIE: 15€ brutto/h

Miejscepracy: Zeebrugge, Belgia

Zakwaterowanie:zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę 15€ brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • możliwość nadgodzin - średnio 7-12h tygodniowo, płatne 150%
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. ok. 4610 € brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego, tj. ok.2600€ brutto
  • darmowe zakwaterowanie  (konieczność opłacenia podatku)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego również dla członków rodziny
  • telefon służbowy na życzenie pracownika

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przeprowadzanie rutynowych inspekcji doków w celu identyfikacji potrzeb konserwacyjnych
  • wykonywanie zadań związanych z czyszczeniem, w tym między innymi odtłuszczanie, odrdzewianie i ogólne czyszczenie powierzchni
  • wykonywanie rutynowych zadań malarskich w celu utrzymania wyglądu i powłok ochronnych konstrukcji doków
  • pomoc w organizacji i utrzymaniu narzędzi, sprzętu i materiałów wykorzystywanych w pracach konserwacyjnych
  •  praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki 8:00-14:30

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • kilkuletnie doświadczenie w sektorze morskim
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
  • gotować do pracy fizycznej na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych
  • zmysł techniczny oraz umiejętność rozpoznawania usterek
  • elastyczność (możliwość pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy)
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Aplikuj: https://utm.guru/ugzt3

Kontakt telefoniczny wsprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580,690 630 543, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizującasię w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomagapracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne ijasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy oferującejusługi w zakresie naprawy statków, konserwacji statków oraz produkcji iinstalacji morskich konstrukcji morskich i lądowych poszukujemy osób.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Panadanych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul.Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwadanych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładcepolityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Informations complémentaires

Company Link2Work