Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Praca dla Malarza w Niemczech – Darmowe Zakwaterowanie Private

il y a 5 jours Jobs Offers Brussels   41 vues

  • praca-dla-malarza-w-niemczech-darmowe-zakwaterowanie-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Lokalizacja: Niemcy

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonych malarzy do pracy w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz darmowe zakwaterowanie. Praca polega na malowaniu wnętrz i elewacji budynków, przygotowywaniu powierzchni do malowania oraz wykonywaniuinnych prac wykończeniowych.

Wymagania:

·        Doświadczenie na stanowisku malarza

·        Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

·        Prawo jazdy kat. B mile widziane

·        Sumienność,dokładność i zaangażowanie

·        Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności

·        Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

·        Umowę o pracę na niemieckich warunkach

·        Możliwość długoterminowego zatrudnienia

·        Wsparcie koordynatora na miejscu

Jakaplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: [adres email]lub o kontakt telefoniczny pod numerem: [numer telefonu].

Aplikację można również złożyć bezpośrednio na naszej stronie internetowej: [link do strony]

Kontakt:

Kamila +48 570 901 414
Izabela +48 570 901 913

KlaverTeam (KRAZ 18450)
Częstochowa ul. Gminna 131
Pracujemy od 7:00 do 18:00

Informations complémentaires

Company KLAVER