Operator żurawia kolejowego 17.234€ brutto/h, Merelbeke, Belgia Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Merelbeke   93 vues

  • operator-zurawia-kolejowego-17234-bruttoh-merelbeke-belgia-big-0
Localité: Merelbeke
Salaire: -- €

Wynagrodzenie:17.234€ brutto/h

Miejsce pracy:Merelbeke, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę 17.234€ brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 470€ netto
  • gwarantowane 40 godzin pracy tygodniowo
  • dodatki zmianowe za pracę w godzinach nocnych oraz w weekendy (zmiana nocna w tygodniu - 125%, zmiana dzienna w sobotę - 150%, zmiana dzienna w niedzielę - 200%, zmiana nocna w sobotę -175%, zmiana nocna w niedzielę - 225%)
  •  dodatek wakacyjny -  15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego)
  • zakwaterowanie płatne 149€ (pokój jednoosobowy), 99€ (pokój dwuosobowy)
  • bon żywnościowy o wartości 5,15€ brutto za każdy przepracowany dzień (wkład własny pracownika 1,09€)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa żurawia kolejowego
  • dbanie o stan maszyny
  • dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • praca w dzień i w nocy, możliwość pracy w weekendy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych
  • chęć do uzyskania certyfikatu do obsługi żurawia - po otrzymaniu zatrudnienia
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Aplikuj: https://utm.guru/ugkqA

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Informations complémentaires

Company Link2work