Operator wózka reachtruck. BELGIA, Bornem/ Antwerpia € 16,65 Professional

il y a 4 mois Jobs Offers Bornem   104 vues

16,65 €

  • operator-wozka-reachtruck-belgia-bornem-antwerpia-1665-big-0
Localité: Bornem
Salaire: 16,65 €

Operator wózka reachtruck. BELGIA, Bornem/ Antwerpia € 16,65

cv: rekrutacja@marvelpc.eu

tel. +48 604 40 66 33

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

Dla naszego klienta w Bornem/ rejon Antwerpia, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka reachtruck

Oferta do 30.03.2024 (możliwość przejścia na inny projekt)

Opis stanowiska:

Obsługa wózka widłowego typu reachtruck w magazynie ze sprzętem medycznym

Prace magazynowe – order picking

Załadunek i rozładunek towaru

Utrzymywanie czystości i porządku na magazynie

Gotowość do pracy na dwie zmiany (6:00-14:00 i 14:00-22:00)

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach

Stawkę: 15,14€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

Dodatki zmianowe: 10% – 16,65€ brutto/h

Bon żywnościowy w wysokości 6,00€/ dzień pracy

Dodatek wakacyjny – 15,38 % rocznych zarobków brutto

Premię roczną – 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Gwarantowane 38 h pracy tygodniowo, nadgodziny płatne 150%

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9€ miesięcznie

Wymagania:

Min. rok doświadczenia w pracy jako operator wózka widłowego typu reachtruck

Certyfikat na operatora wózka widłowego typu reachtruck (holenderski lub polski)

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Umiejętność pracy w zespole

Prawo jazdy kat. B, własny samochód – mile widziany

cv: rekrutacja@marvelpc.eu Z DOPISKIEM: REACHTRUCK BELGIA

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

 ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL. +48 604 40 66 33

czynna pon-pt 10:00-18:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Informations complémentaires

Company MARVEL PERSONAL CONSULTING ADAM GOu015aLINOWSKI