Operator maszyn (sosy) 17.76€ brutto/h Knokke Belgia Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brugge   84 vues

  • operator-maszyn-sosy-1776-bruttoh-knokke-belgia-big-0
Localité: Brugge
Salaire: -- €

Wynagrodzenie: 17.76€ brutto/h

Miejsce pracy: Knokke, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

·         zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach

·         gwarantowane 39h pracy tygodniowo

·         stawkę: 17,76€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

·         dodatek zmianowy - zmiana popołudniowa +0,69€ brutto/h

·         bon żywnościowy: po uzyskaniu stałego kontraktu od pracodawcy

·         dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 5463€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

·         premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2959€ brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod

·         warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

·         możliwość przejścia na stały kontrakt z firmą (po przepracowanym roku)

·         możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)

·         możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 € miesięcznie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         praca jako operator maszyn na jednej z dwóch linii produkcyjnych (przygotowywanie receptur i napełnianie)

·         przygotowanie linii produkcyjnej do uruchomienia, uruchamianie linii, zarządzanie i planowanie pracy linii zgodnie z przyjętymi metodami i zachowaniem standardów jakości

·         wybór odpowiednich programów i ustawienie odpowiednich parametrów

·         ścisłe przestrzeganie zasad BHP podczas pracy: na terenie zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia, noszenia biżuterii i makijażu

·         kontrola jakości gotowych produktów

·         prace konserwacyjne i naprawcze w przypadku awarii maszyny

·         obsługa maszyny pakującej

·         w razie potrzeby - praca ze sztaplarką

·         praca na stałą zmianę popołudniową (14:30-23:00) po okresie wdrożenia (1-3 miesięcy)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

·         dobra znajomość języka angielskiego

·         doświadczenie w pracy przy obsłudze linii produkcyjnej w branży spożywczej

·         ścisłe przestrzeganie zasad BHP podczas pracy: na terenie zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia, noszenia biżuterii, makijażu, sztucznych paznokci itd

·         dbanie o porządek w miejscu pracy

·         dbanie o szczegóły

·         gotowość do pracy fizycznej

·         prawo jazdy kat. B (mile widziany swój samochód)

Aplikuj: https://utm.guru/ugGON

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Informations complémentaires

Company Link2work