Operator maszyn i urządzeń CNC- praca w Niemczech Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Plombières   69 vues

  • operator-maszyn-i-urzadzen-cnc-praca-w-niemczech-big-0
Localité: Plombières
Salaire: -- €

Operator maszyn i urządzeń CNC- praca w Niemczech

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie oraz diety

·        praca w stabilnie działającej firmie

·        niemiecka umowa o pracę

·        zapewnione zakwaterowanie

Oczekiwania:

·        wymagana dobra znajomość językaniemieckiego (A2/B1)

·        wymagane prawo jazdy i samochód na dojazddo pracy

·        wymagane są umiejętności oraz wiedzazwiązana z obsługa maszyn CNC

·        dyspozycyjność i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn iQ- maszyna do cięcia na sucho
  • obróbka materiałów
  • obsługa i konfiguracja maszyn CNC (jednej lub kilku)
  • prawidłowe ustawienie narzędzi

Jeśli zainteresowała Cięta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ18450)

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company Niemcy