Oferta Pracy - Monter Professional

il y a 6 mois Jobs Offers Antwerpen   218 vues

  • oferta-pracy-monter-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Rodzaj zatrudnienia: Możliwość uzyskania stałej umowy.

Lokalizacja: Belgia, region Antwerpia.

Opis stanowiska:

  • Jesteś odpowiedzialny za montaż i demontaż rusztowania
  • Transportujesz metalowe elementy konstrukcyjne na rusztowanie i dostarczasz je na miejsce
  • Rozładowujesz materiały i rozprowadzasz je po terenie

Wymagania:

  • Doświadczenie jako monter rusztowań (min. 1 rok)
  • Ważny certyfikat VCA (lub chęć jego uzyskania)
  • Ważny atest do prac na wysokościach
  • Wiedza i umiejętności techniczne
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Ważne prawo jazdy kategorii B oraz ewentualnie własny samochód
  • Język angielski lub niderlandzki (przynajmniej w stopniu komunikatywnym)
  • Aktualne CV

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach
  • Umowę belgijską po pomyślnym okresie przejściowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie i dodatki
  • Dodatkowe vouchery na jedzenie oraz vouchery ekologiczne
  • Płatne nadgodziny
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • Możliwość zakwaterowania
  • Pomoc polskiego koordynatora w początkowej fazie zatrudnienia
  • Wsparcie administracyjne

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV na adres: cv@progressgroup.be

Masz pytania?

Zadzwoń: +32 (0)3 334 11 14

Informations complémentaires

Company Progress Group
Work Type Full-time

Mots clés:

praca monter