Klaver- praca w Belgi-programista CAM - środowisko CNC Private

il y a 2 mois Jobs Offers Zonhoven   77 vues

  • klaver-praca-w-belgi-programista-cam-srodowisko-cnc-big-0
Localité: Zonhoven
Salaire: -- €

Aktualnie poszukujemy zmotywowanej osoby nastanowisko:

programisty CAM - środowisko CNC – praca w Belgii wZonhoven

Zakres obowiązków:

- analiza plików 3D i konwersję ich do programów CAM, zuwzględnieniem możliwości maszyn
-  programowanie i testowanie działania
- tworzenie dokumentacji programów wraz z metodami pracy, osprzętem i używanyminarzędziami skrawającymi
- optymalizacja procesów z naciskiem na efektywność, jakość, koszty iefektywność
- udział w udoskonalaniu procesów produkcyjnych i komunikacji oprogramowaniaCAM z maszynami.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne
- doświadczenie na stanowisku tokarza/frezarza CNC (3-5 osiowe frezarki itokarki).
- znajomość sterowania maszynami (Fanuc, Mazatrol, Heidenhain)
- umiejętność pracy z oprogramowaniem CAD/CAM
- znajomość języka angielskiego/ holenderskiego lub francuskiego
- mile widziane prawo jazdy oraz certyfikat VCA
- samodzielność

Pracodawca oferuje:
- pracę na pełen etat
- pokoje jednoosobowe
- transport do pracy
- czeki żywieniowe
- zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4 tygodniach- max 125 €

Jeślizainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Wiktoria+48 570 901 913
Dominika+48 570 901 033
Kamila+48 570 901 414
Daria+48 577 901 944

Klaver Sp.z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy wgodzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Informations complémentaires

Company KlaverTeam