Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Blacharz samochodowy, Belgia, Heverlee Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Leuven   210 vues

17 €

  • blacharz-samochodowy-belgia-heverlee-big-0
Localité: Leuven
Salaire: 17 €

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy poszukujemy blacharza.

O firmie:

  • autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz i smart

Obowiązki:

  • naprawa uszkodzonej karoserii aut (praca na ramie)
  • montaż i demontaż poszczególnych elementów karoserii samochodów
  • szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni aut
  • spawanie metodą Mig/Mag lub sczepianie
  • przygotowywanie powierzchni do lakierowania

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • doświadczenie w szpachlowaniu, szlifowaniu i wygładzaniu dużych powierzchni
  • umiejętność pracy na ramach blacharskich
  • precyzja, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • w pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • wynagrodzenie od 16, 00-17, 00 € brutto / godzinę
  • w pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 90€ / tydzień
  • zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • premia na zakończenie roku - 8, 33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • dodatek wakacyjny w wysokości – 15, 38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji. Certyfikat KRAZ nr 275

Informations complémentaires

Company Impact Poland