Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tokarz CNC/programista 2000-2500€ netto/mies Herentals, Belgia Professional

1 month ago Jobs Offers Herentals   61 views

  • tokarz-cncprogramista-2000-2500-nettomies-herentals-belgia-big-0
Location: Herentals
Salary: -- €

Wynagrodzenie: 2000-2500€ netto/mies

Miejsce pracy: Herentals, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

·         zatrudnienie na belgijskich warunkach

·         wynagrodzenie: 2000-2500€ netto/mies

·         gwarantowane 38 h pracy tygodniowo

·         dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto

·         premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

·         bon żywnościowy w wysokośc  8€ / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)

·         możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€ / tydzień pokój dwuosobowy, 149€/tydzień pokój jednoosobowy

·         możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

·         możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony (składki emerytalne, premie, ubezpieczenie zdrowotne)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         obsługa i programowanie tokarek CNC (od czasu do czasu praca na frezarkach cnc)

·         praca na podstawie rysunku technicznego

·         konfigurowanie maszyn i modyfikowanie programów w celu optymalizacji produkcji

·         praca na zmianie dziennej

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

·         wykształcenie techniczne kierunkowe

·         kilkuletnie doświadczenie jako tokarz CNC + umiejętność programowania

·         znajomość systemu programowania Mazak

·         doświadczenie w obróbce różnych rodzajów metali, takich jak stal nierdzewna, stal, aluminium,
 brąz a także tworzyw sztucznych

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·         umiejętność czytania rysunku technicznego

·         dokładność, solidność, samodzielność

·         prawo jazdy kat. B - mile widziane

Aplikuj: https://utm.guru/ugqn7

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work