Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Rekruter / Rekruterka z językiem niderlandzkim (BELGIA) Professional

2 months ago Jobs Offers Hasselt   84 views

  • rekruter-rekruterka-z-jezykiem-niderlandzkim-belgia-big-0
Location: Hasselt
Salary: -- € Negotiable

AgencjaPośrednictwa Pracy NEXT s.c., poszukuje dla jednego z klientów w Belgii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Rekruter / Rekruterka z językiemniderlandzkim (BELGIA)

Obowiązki:

·       Przeprowadzaniesamodzielnych procesów rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy w Belgii

·       Redagowanie izamieszczanie ogłoszeń o pracę w systemie wewnętrznym, rozmowy z kandydatami,weryfikacja poziomu znajomości języków obcych, przedstawianie kandydatówklientom, przetwarzanie dokumentów, itp.

·       Współpraca zagencjami rekrutacyjnymi z różnych krajów

·       Pozostałe sprawyzwiązane z procesem  rekrutacjimiędzynarodowej

Wymagania:

·       Doświadczenia w pracyw rekrutacji jest niewątpliwym atutem

·       Znajomość językaangielskiego oraz niderlandzkiego

·       Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·       Atrakcyjnewynagrodzenie i warunki pracy w środowisku międzynarodowym

·       32 dni płatnegourlopu (po spełnieniu warunków przewidzianychprzez przepisy)

·       Samochód służbowyoraz kartę paliwową

·       W pełni legalnezatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę

·       dodatek wakacyjny (zgodnie zprzepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)

·       premię roczną (w wysokości 8.33%rocznych zarobków brutto)

·       dodatek rodzinny

·       pozostałe premie, bonusy i inne świadczeniazgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

·       zorganizowaniewszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

·       możliwość rozwojuzawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CVw językuangielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych(zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moichdanych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celówzwiązanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moichdanych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczeniaprzetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ
18051

Additional Details

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.
Work Type Permanent