Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Praca w Holandii pokoje jednoosobowe Professional

1 week ago Jobs Offers Aarschot   49 views

  • praca-w-holandii-pokoje-jednoosobowe-big-0
Location: Aarschot
Salary: -- €

Praca w Holandii pokoje jednoosobowe

Miejsce: Lottum

Bez doświadczenia/ bez znajomości języka

Poszukujesz pracy na terenie Holandii? Masz dobrą kondycję?

Co oferujemy?

- umowa o pracę na warunkach holenderskich

- atrakcyjna stawka

- premie i dodatki

Czego wymagamy?

- motywacja i chęci do pracy

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

- dobra kondycja fizyczna

Jakie będą Twoje obowiązki?

- uprawa traw ozdobnych na otwartym gruncie

- pakowanie kwiatów i sadzonek

- przygotowanie towaru do wysyłki

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do którejś z rekruterek!

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Wiktoria +48 731 901 913

Dominika +48 570 901 033

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-221  Częstochowa (KRAZ 18450)

Additional Details

Start Date od zaraz
Company 42-221