Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator prasy krawędziowej €2050 - €2100 netto, Antwerpia, Belgia Professional

2 weeks ago Jobs Offers Brussels   75 views

2 100 €

  • operator-prasy-krawedziowej-2050-2100-netto-antwerpia-belgia-big-0
Location: Brussels
Salary: 2 100 €

WYNAGRODZENIE: 18,02 € - 18,69 € brutto/h

Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach, z możliwością przejścia na stały kontrakt do klienta
  • ok 36 h pracy/na tydzień, plus co druga sobota
  • wynagrodzenie 18,02 € - 18,69 € brutto/h (po 20-stu próbnych dniach)
  • dodatek zmianowy +6% za zmianę na popołudniową  oraz +12,50% za nockę
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie na poziomie  €2050 - €2100  netto
  • godziny pracy naprzemienne od 07:20 do 17:00, lub 13:00 to 18:00
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5230-5530 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2830-2990 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania:  pokój 1-os. 149€/ tydzień
  • Po przejściu na kontrakt trzeba mieć własne mieszkanie, otrzymuje się dodatkowo:
  • bony ekologiczne: 250 EUR rocznie (okres rozliczeniowy od października do września)
  • ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji
  • dodatek do  emerytura ustawowej: 2,39% składki pracodawcy na fundusz bezpieczeństwa przemysłu metalowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa prasy krawędziowej  do obróbki blachy
  • ustawianie parametrów, przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
  • wykonywanie precyzyjnych pomiarów
  • kontrola jakości detali (ocena wizualna, kontrola wymiarów) i poprawności procesu
  • przeprowadzanie niezbędnej (zapobiegawczej) konserwacji tych maszyn.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w pracy na prasach krawędziowych min. 2 lata
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi – suwmiarka, metrówka, kątomierz
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze godzin (36 godzin) przez 4/6 dni (zmiany dzienne lub dzienne/późne).Praca również co drugą sobotę
  • precyzja, zręczność, poczucie odpowiedzialności i samodzielność, chęć pracy  pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Aplikuj: https://utm.guru/ugTr2

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy, która od ponad 70 lat zajmuje produkcją  energooszczędnych i innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych do  biur, szkół, szpitali, sklepów oraz na  magazyny i do przemysłu, poszukujemy kandydatów .

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2Work