Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Monter konstrukcji stalowych / spawacze 135/136/138 Professional

2 weeks ago Jobs Offers Antwerpen   77 views

  • img
Location: Antwerpen
Salary: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) to doświadczonypartner rekrutacyjny.

Dla Naszego partnera na terenie Holandii poszukujemycertyfikowanych spawaczy.

Projekty w różnych miejscowościach

Opis stanowiska:
- spawanie różnych konstrukcji stalowych (rodzaj i metoda różni się wzależności od projektu),
- obsługa elektronarzędzi,
- przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:
- wynagrodzenie uwarunkowane od doświadczenia i projektu (ok 550-600 euro nettotygodniowo),
- stabilne zatrudnienie,
- zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych,
- ubezpieczenie,
- transport,
- umowa holenderska.

Wymagania:
- aktualne uprawnienia,
- doświadczenie w pracy, jako spawacz,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy,
- mile widziane VCA lub gotowość do zrobienia.

Więcej informacji +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Spawacz Holandia

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Additional Details

Company KBTI Poland