Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mieszkasz prywatnie? Zacznij pracę już teraz! Professional

10 months ago Jobs Offers Lommel   181 views

  • mieszkasz-prywatnie-zacznij-prace-juz-teraz-big-0
Location: Lommel
Salary: -- €

Wynagrodzenie
Atrakcyjna stawka godzinowa

Akceptowane języki
Niderlandzki, Angielski

Branża
Logistyka, produkcja, sieć supermarketów, przemysł spożywczy i szklarnie

Miejsce pracy
Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi klientami w Holandii, oferujemy pracę w różnych branżach. Możesz pracować w logistyce, produkcji, sieci supermarketów, przemyśle spożywczym lub szklarni - wybór należy do Ciebie.

Czy mieszkasz prywatnie? Zamierzasz przeprowadzić się do prywatnego domu lub mieszkania? A może ty, twoi przyjaciele lub rodzina wprowadzacie się do kogoś? Skontaktuj się z nami i zacznij pracę od zaraz!

Pracuj z interesującymi produktami renomowanych marek w branży logistycznej; zdobywaj cenne doświadczenie pracując przy linii produkcyjnej u liderów w branży; lub rozwijaj pasję do pielęgnowania roślin i ziół w dobrze prosperującym środowisku szklarniowym. Możliwości są nieograniczone!

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia lub więcej informacji o branży, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Wspólnie zastanowimy się, która praca będzie dla Ciebie najlepsza. Aplikuj już teraz!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Aktywności w magazynie
Aktywności na linii produkcyjnej
Aktywności w sieci supermarketów
Aktywności w przemyśle spożywczym
Aktywności w szklarni

Wymagania
Prywatne zakwaterowanie
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Additional Details

Company OTTO Work Force