Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Kierowca- praca w Belgii Professional

3 weeks ago Jobs Offers Roeselare   60 views

  • kierowca-praca-w-belgii-big-0
Location: Roeselare
Salary: -- €

Marzysz o karierze w Belgii?

Praca w firmie, która jest największym producentem izolatorów szklanych w Belgii.

Jeśli masz doświadczenie i nie boisz się nowych wyzwań, zadzwoń już dziś i dopytaj o szczegóły!

Obowiązki

  • prowadzenie ciężarówki
  • załadunek szkła za pomocą specjalnego dźwigu, który utrzymuje szkło w całości

Wymagania

  • doświadczenie jako kierowca ciężarówki C+E
  • kod 95, karta kierowcy
  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • voucher, bonusy, dodatki
  • pokoje jednoosobowe
  • premie roczne
  • zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4 tygodniach- max 125 €

Zadzwoń do nas!

Z przyjemnością przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska!

Dominika +48 570 901 033
Daria +48 577 901 944
Kamila +48 570 901 414
Wiktoria +48 570 901 913

 Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. al. Wolności 22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)

Additional Details

Start Date 20-04-2024
Company Klaver