Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Dekarz – Belgia – wymagany angielski lub niderlandzki Professional

3 weeks ago Jobs Offers Roeselare   48 views

  • dekarz-belgia-wymagany-angielski-lub-niderlandzki-big-0
Location: Roeselare
Salary: -- €

Dekarz – Belgia – wymagany angielski lub niderlandzki

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie dekarz, znasz język angielski i chcesz wyjechać za granicę to mam dla Ciebie świetną propozycję.

Stanowisko: dekarz

Wymagania:

  • - znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • - brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • - dobra kondycja fizyczna
  • - prawo jazdy i własny samochód
  • - wykształcenie lub minimum kilkuletnie doświadczenie w renowacji dachów płaskich i skośnych

Zakres obowiązków:

  • - demontaż starych pokryć dachowych
  • - montaż nowych pokryć dachowych
  • - montaż kalenic, wykończenia i uszczelnienia
  • - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • - atrakcyjne wynagrodzenie
  • - stałą umowę po udanym okresie przejściowym

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:
Dominika + 48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414
Daria  +48 577 901 944

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)

Additional Details

Start Date 20-04-2024
Company Klaver