Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

✅ BRYGADZISTA BUDOWLANY- TECHNIK ELEKTRYK. BELGIA, Geel Firmowe

4 miesiące temu Praca w Belgii - oferty Geel   103 wyświetlenia

3 000 €

  • brygadzista-budowlany-technik-elektryk-belgia-geel-big-0
Lokalizacja: Geel
Wypłata: 3 000 €

Marvel Personal Consulting jest agencją zatrudnienia wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU. Nr certyfikatu KRAZ: 401.

Dla naszego klienta, który nie tylko instaluje, ale także naprawia i konserwuje, w skrócie, kompleksowe usługi dla wszystkich Twoich projektów HVAC od 1 do 6 milionów euro, poszukujemy osobo na stanowisko:

BRYGADZISTA BUDOWLANY- INŻYNIER ELEKTRYK - INŻYNIER ELEKTROTECHNIK- TECHNIK ELEKTRYK. BELGIA, Geel

Oferta skierowana jest do kandydatów z UE i spoza UE

Miejsce pracy: 100 km wokół Geel/Antwerpia, Belgia

Zakwaterowanie: może zapewnić firma (6 miesięcy bezpłatnie)

Opis stanowiska/ JD:

Poszukujemy brygadzistów budowlanych ze znajomością elektryki do kierowania budową swoich projektów.

Niezbędne jest doświadczenie na budowach oraz umiejętność kierowania i trenowania zespołu.

Obowiązki:

Finansowe:

Wykrywanie dodatkowej pracy i zmian (na przykład, jeśli klient poprosi o więcej niż pierwotnie sporządzono, należy dostosować plan i skontaktować się z klientem)

Podpisywanie zleceń (zadań dla podwykonawców)

Sprawdzanie jakości dostarczonej pracy

Upewnianie się, że otrzymane przez nas faktury są ważne

Czuwanie nad efektywnością własnych zespołów (podwykonawców i własnego personelu)

II Techniczne:

Kontrola techniczna zgodnie z realizacją

Monitorowanie wyników i realizacji projektu (rozwiązywanie ewentualnych popełnionych błędów)

Uczestnictwo w spotkaniach terenowych na prośbę kierownika projektu

Śledzenie jakości

Przestrzeganie procedur testowych

Przygotowanie wszystkiego jest gotowe do kontroli

Testowanie wszystkiego, co jest konieczne przed inspekcją

Szczegółowy nadzór nad realizacją projektu

Szczegółowa kontrola funkcjonalności

III Organizacyjne:

Monitorowanie czystości na budowie

Tworzenie listy wyposażenia (kiedy będziemy potrzebować jakich materiałów?)

Monitorowanie przepływu sprzętu na budowie

Przygotowanie planu, kiedy potrzebne będą materiały

Zamawianie dodatkowych materiałów w razie potrzeby i bezpieczne przechowywanie materiałów

Monitorowanie narzędzi na budowie

Tworzenie i nadzór nad harmonogramem budowy.

Monitorowanie i raportowanie zagrożeń bezpieczeństwa kierownikowi projektu i doradcy ds. zapobiegania

IV Coaching:

Czuwanie nad dyscypliną na budowie (punktualność, rytm pracy, przerwy, korzystanie z telefonu komórkowego)

Być wzorem do naśladowania dla swoich współpracowników

Rozliczanie i wdrażanie nowych pracowników

Opieka nad zespołem

Twój profil:

Wykształcenie wyższe o kierunku elektromechanika lub dyplom technika elektryka

Zaawansowana wiedza z zakresu elektryki. Trzeba mieć doskonałą wiedzę na budowie

Można czytać plany elektryczne

Dobra i jasna znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie B2-C1, jest to język, w którym będziesz się komunikować

Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na budowach na stanowisku kierowniczym

Chęć podjęcia pracy praktycznej na budowie

Ważne prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach belgijskich

Wynagrodzenie miesięczne 2500€  do 3000€ netto/miesiąc

Gwarantowane 40 godzin tygodniowo

Samochód służbowy (mały van i karta paliwowa na dojazd do pracy) oraz laptop

Firma zapewnia bezpłatne wspólne zakwaterowanie przez pierwsze sześć miesięcy (zawsze zapewniany jest osobny pokój/pokój jednoosobowy)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego: 9,00 € miesięcznie

Ubezpieczenie szpitalne obejmujące członków rodziny zapewniło odszkodowanie

Kupon na posiłek w wysokości 6,00 € za każdy przepracowany dzień (w tym 1,09 € podatku)

Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

Premia roczna – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca tego roku do czerwca następnego

Prosimy o cv na:

rekrutacja@marvelpc.eu

z dopiskiem: Brygadzista budowlany- elektryk

Informacje dodatkowe/ Informacje dodatkowe:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużyckiej 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla celów rekrutacyjnych. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez tej klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Additional Details

Start Date ASAP
Company MARVEL PERSONAL CONSULTING