Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Tokarz CNC/programista 2000-2500€ netto/mies Herentals, Belgia Firmowe

3 miesiące temu Praca w Belgii - oferty Herentals   120 wyświetlenia

  • tokarz-cncprogramista-2000-2500-nettomies-herentals-belgia-big-0
Lokalizacja: Herentals
Wypłata: -- €

Wynagrodzenie: 2000-2500€ netto/mies

Miejsce pracy: Herentals, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

·        zatrudnieniena belgijskich warunkach

·        wynagrodzenie:2000-2500€ netto/mies

·        gwarantowane38 h pracy tygodniowo

·        dodatekwakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto

·        premięroczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

·        bonżywnościowy w wysokośc  8€ / dzień pracy (1,09 € - wkład własnypracownika)

·        możliwośćskorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€ / tydzień pokój dwuosobowy, 149€/tydzieńpokój jednoosobowy

·        możliwośćwykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

·        możliwośćprzejścia na umowę na czas nieokreślony (składki emerytalne, premie,ubezpieczenie zdrowotne)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        obsługai programowanie tokarek CNC (od czasu do czasu praca na frezarkach cnc)

·        pracana podstawie rysunku technicznego

·        konfigurowaniemaszyn i modyfikowanie programów w celu optymalizacji produkcji

·        pracana zmianie dziennej

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

·        wykształcenietechniczne kierunkowe

·        kilkuletniedoświadczenie jako tokarz CNC + umiejętność programowania

·        znajomośćsystemu programowania Mazak

·        doświadczeniew obróbce różnych rodzajów metali, takich jak stal nierdzewna, stal,aluminium,
 brąz a także tworzyw sztucznych

·        bardzodobra znajomość języka angielskiego

·        umiejętnośćczytania rysunku technicznego

·        dokładność,solidność, samodzielność

·        prawojazdy kat. B - mile widziane

 Aplikuj: https://utm.guru/ugqn3

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 690 630543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę naprzetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danychosobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzeniaParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawieochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnerozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danychosobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Additional Details

Company Link2work