Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Stolarz- praca w Niemczech- wysokie wynagrodzenie Firmowe

4 dni temu Praca w Belgii - oferty Brussels   48 wyświetlenia

1 €

  • stolarz-praca-w-niemczech-wysokie-wynagrodzenie-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem stolarza

- stolarz meblowy: praca na warsztacie oraz montaż

- stolarz budowlany: produkcja i montaż okien, drzwi

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-  sumienne wykonywanie powierzonych zadań

- prawo jazdy oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         niemiecka umowa o pracę

·         pomoc w uzyskaniu dodatków socjalnych

·         opieka Polskiego konsultanta

·         atrakcyjne wynagrodzenia i rosnące stawki godzinowe

·         dodatki za pracę w nocy, niedzielę, dni wolne od pracy oraz nadgodziny

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48 570 901 414

Dominika + 48 570 901 033

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Additional Details

Company Klaver