Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz – praca od zaraz -Belgia Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Roeselare   70 wyświetlenia

  • spawacz-praca-od-zaraz-belgia-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Wypłata: -- €

Spawacz – praca od zaraz -Belgia

Marzysz o karierze w Belgii?

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie jako spawacz i nieboisz się nowych wyzwań, zadzwoń już dziś i dopytaj o szczegóły!

W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Oevel, Belgia

Obowiązki

             spawanie za pomocą narzędzi do rur, TIG iMIG/MAG.

             praca ze stalą nierdzewną

             prace porządkowe i czyszczenie maszyn

Wymagania

             doświadczenie jako spawacz

             doświadczenie w spawaniu zgodnie z kryteriami akceptacji ASME B31.12 jest dodatkowym atutem.

             znajomość języka angielskiego

             prawo jazdy kategorii B jest dodatkowym atutem

             gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu

Oferujemy

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        voucher, bonusy, dodatki

·        Pokoje jednoosobowe

·        Premie roczne

·        zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4tygodniach- max 125 €

Zadzwoń do nas!

Z przyjemnością przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska!

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. al.Wolności22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)

Additional Details

Company Klaver