Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz TIG/ spawacz maszyn-Belgia Firmowe

3 tygodnie temu Praca w Belgii - oferty Roeselare   126 wyświetlenia

  • spawacz-tig-spawacz-maszyn-belgia-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Wypłata: -- €

Spawacz TIG/ spawacz maszyn-Belgia

Dlanaszego klienta mieszczącego się w IEPRZE poszukujemy spawacza TIG/ spawaczamaszyn

Zakres obowiązków:

·        sprawdzenie sprzętu oraz kontrolaparametrów zgrzewania

·        zapoznanie się z elementami konstrukcji imateriałem

·        umiejętność czytania planów

·        przygotowanie powierzchni do spawania

·        sprawdzenie jakości wykonanego spawu

·        ocena błędów oraz wprowadzanieniezbędnych poprawek

Wymagania:

·        znajomość języków: holenderski lubangielski na poziomie komunikatywnym

·        mile widziane prawo jazdy kat. B

·        doświadczenie na podobnym stanowisku

·        dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

·        możliwość wypożyczenia auta firmowego(Koszt: 7,50 euro dziennie, kaucja zwrotna 150 euro

·        atrakcyjnewynagrodzenie

·        wypłaty wsystemie tygodniowym;

·        w zależnościod zapotrzebowania istnieje możliwość pracy w nadgodzinach

Zainteresowany?Zadzwoń!!

Dominika+48 570 901 033

Kamila+48 570 901 414

Izabela +48 570 901 913
Weronika + 48 731 901 913

KlaverSp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa

Pracujemyw godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

Additional Details

Start Date 16-08-2024
Company Klaver