Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz TIG - monter (rurociągi) 550€ - 650€ brutto/h, Oudenbosch Holandia Firmowe

2 tygodnie temu Praca w Belgii - oferty Brussels   69 wyświetlenia

650 €

  • spawacz-tig-monter-rurociagi-550-650-bruttoh-oudenbosch-holandia-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 650 €

Wynagrodzenie: 550€ - 650€ brutto/h

Miejsce pracy: Oudenbosch, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Oferujemy

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (możliwość nadgodzin)
  • tygodniówkę 550€ - 650€ brutto/h € netto
  • dodatek wakacyjny
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Zakres obowiązków

  • przygotowanie elementów do spawania (tj. poprzez zaciskanie, cięcie lub nakładanie roztworów chemicznych), spawanie metodą TIG oraz montaż rur
  • praca z rysunkiem technicznym
  • kontrola jakości połączenia spawanego
  • praca na stałą dzienną zmianę  godz.07.00-16.00

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • min. 2 letnie doświadczenie w spawaniu rur TIG (aktualny certyfikat)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o dokumentację techniczną
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • dokładność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra sprawność fizyczna

Aplikuj: https://utm.guru/uhodA

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta holenderskiej firmy specjalizującej się w montażu oraz serwisie instalacji przemysłowych, poszukujemy kandydatów chętnych podjąć pracę.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2Work