Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz MIG/MAG - Belgia Firmowe

7 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Aalter   204 wyświetlenia

  • spawacz-migmag-belgia-big-0
Lokalizacja: Aalter
Wypłata: -- €

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacz MIG/MAG.

Miejsce pracy: Aalter, Belgia.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji stalowych (duże elementy mostów).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza,
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Regularne opłaty faktur,
  • Bonusy za polecenie fachowca,
  • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
  • Kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Additional Details

Start Date 02.10.2023
Company Regess