Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz MAG (zbiorniki),17,50€ - 18,56€ brutto/h, Harelbeke, Belgia Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Harelbeke   68 wyświetlenia

  • spawacz-mag-zbiorniki1750-1856-bruttoh-harelbeke-belgia-big-0
Lokalizacja: Harelbeke
Wypłata: -- €

WYNAGRODZENIE 17,50€ - 18,56€ brutto/h

Miejsce pracy: Harelbeke, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • stawkę: 17,50€ - 18,56€ brutto/h w zależności od doświadczenia, tj. 620€ - 739 € netto/tygodniowo
  • gwarantowane 40h tygodniowo (do 55h tygodniowo w zależności od projektu)
  • nadgodziny płatne 150%
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. 5383€ - 5670€ brutto
  • premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) tj. 2915€ -3080€ brutto
  • bon żywnościowy w wysokości 8,00€/ dzień pracy
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój 1 osobowy)
  • transport zorganizowany przez pracodawcę
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie
  • dieta netto w wysokości 25€ /dzień podczas pracy za granicą
  • termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przez pierwszy miesiąc będziesz pracować w Belgii, a następnie będziesz brać udział projektach u różnych klientów w Europie
  • spawanie stali nierdzewnej i stali węglowej we wszystkich pozycjach, grubość 3 mm - 20 mm, spoina czołowa (BW), spoina pachwinowa (FW)
  • rozpoznanie wad spawalniczych oraz prawidłowe oszacowanie ich gradacji
  • ścisłe przestrzeganie zasad BHP
  • praca w grupie 5-6 osób
  • praca na jedną zmianę

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MAG (aktualny certyfikat MAG: BW, FW)
  • umiejętność spawania pod rentgen (badanie radiograficznego zgodnie ze specyfikacją procedury spawania - WPS, wszystkie spoiny są w 100% badane metodą RT lub UT)
  • wiedza dotycząca różnych konstrukcji złączy spawalniczych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • certyfikat VCA lub gotowość do jego uzyskania
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w grupie (5-6 osób)
  • dokładność, dobra kondycja fizyczna oraz dobry wzrok
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu 141, 136 stali nierdzewnej i/lub stali węglowej

APLIKUJ: https://utm.guru/ugfdW

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad  16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – wiodącego dostawcy projektów przemysłowych w zakresie magazynowania, obsługi i przetwarzania ciał stałych, cieczy i gazów poszukujemy osób

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work