Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz MAG/TIG - Niemcy Firmowe

6 dni temu Praca w Belgii - oferty Brussels   56 wyświetlenia

1 €

  • spawacz-magtig-niemcy-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Lokalizacja:

Bielefeld, Nadrenia Północna-Westfalia

Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy MAG lub TIG do pracy w Niemczech.

Praca w renomowanej firmie z branży metalowej, z możliwością rozwoju zawodowego.

Wymagania:

- Wykształcenie w zawodzie z branży metalowej (np. Ślusarz)

- Aktualne uprawnienia spawacza – warunek konieczny

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)

- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: od 2350 € brutto

- Dodatki zmianowe

- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami i dołącz do naszego zespołu!

Kontakt telefoniczny:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Additional Details

Company Klaver