Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz MAG,2300-2500€ netto/mies, Rattenkirchen Niemcy Firmowe

11 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Brussels   323 wyświetlenia

2 500 €

  • spawacz-mag2300-2500-nettomies-rattenkirchen-niemcy-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 2 500 €

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - dużej niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Rattenkirchen, Niemcy

Zakwaterowanie: zorganizowane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca na stanowisku spawacza MAG
  • spawanie części do pojazdów rolniczych
  • spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w pracy jako spawacz MAG
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne
  • ważne certyfikaty spawalnicze MAG
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – mile widziane

OFERUJEMY

  • umowę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • stawkę 13,50€ brutto/h + dzienna dieta 43-53€
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie: 2300-2500€ netto
  • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • ubezpieczenie społeczne

Aplikuj: https://bit.ly/42cy67L

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Additional Details

Company Link2work