Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Sortowanie owoców i warzyw Holandia- zapraszamy studentów! Firmowe

5 dni temu Praca w Belgii - oferty Brussels   50 wyświetlenia

  • sortowanie-owocow-i-warzyw-holandia-zapraszamy-studentow-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Poszukujesz pracy na terenie Niderlandów? Jesteś zmotywowanydo pracy?

Zapraszamy do aplikacji! Posiadamy wiele ciekawych ofertpracy na terenie Holandii, Niemiec, Szwecji oraz w Belgii.

Co oferujemy?

•             - umowa opracę na warunkach holenderskich

•             -atrakcyjna stawka

Wymagania:

•             motywacjai chęci do pracy

•             milewidziane prawo jazdy kategorii B

•             milewiedziane doświadczenie w obsłudze maszyny typu „flowpack” – wyższe zarobki dlaoperatorów!!!

Jakie będą Twoje obowiązki?

•             sortowanie owoców i warzyw

•             pakowanie i układanie

•             kontrolajakości

•             utrzymanie porządku w miejscu pracy

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do którejś zrekruterek!

Kamila +48 570 901 414

Izabela +48 570 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-221  Częstochowa (KRAZ 18450)

Additional Details

Company KlaverTeam