Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Serwis i wymiana opon- Holandia- Weert, Eindhoven Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Kontich   52 wyświetlenia

  • serwis-i-wymiana-opon-holandia-weert-eindhoven-big-0
Lokalizacja: Kontich
Wypłata: -- €

Aktualnie poszukujemy pracowników wulkanizacji do serwisu i wymiany opon.

Miejsce pracy: Holandia: Weert, Eindhoven i cały region południowy

Monter opon

• wymiana opon

Asystent technika ds. konserwacji

• pomoc w zadaniach konwersacyjnych

Oferujemy:

- Zakwaterowanie

- Przyjazne środowisko pracy

WYMAGANIA:

Monter opon

• biegłość w technikach wymiany opon

• dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego

• prawo jazdy kat. B

• chęć i motywacja do pracy

• doświadczenie na podobnym stanowisku

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i rozwijać się z nami, prześlij swoje CV już teraz!

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z.o.o KRAZ 18450 – Częstochowa

Zapraszamy do aplikowania!

Additional Details

Company Klaver Sp. z.o.o