Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Ścinanie papryki w Holandii- zapewniamy zakwaterowanie Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Brussels   103 wyświetlenia

1 €

  • scinanie-papryki-w-holandii-zapewniamy-zakwaterowanie-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Ścinanie papryki w Holandii-zapewniamy zakwaterowanie

Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen

Zakres obowiązków:

·        ścinanie papryki

·        praca w szklarni

Możemy także zaproponować Tobie i twoim znajomym stanowiska przy sortowaniu i pakowaniu papryki

Wymagania:

·        zmotywowanie do pracy

·        prawo jazdy kategorii B (jest możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych)

Co oferujemy:

·        dłuższą współpracę

·        zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

·        opiekę polskojęzycznego koordynatora

·        legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Jeśli jesteś zainteresowany/a, daj znać!

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48  570 901 033

Weronika +48 731 901 913

Fajnie jak zadzwonisz między 8:00 a 16:00 od poniedziałku do piątku!

Klaver sp. z.o.o (KRAZ 18450)

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam