Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Przygotowanie przekąsek i kanapek w Holandii Firmowe

dzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   27 wyświetlenia

1 €

  • przygotowanie-przekasek-i-kanapek-w-holandii-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Przygotowanie przekąsek i kanapek w Holandii

Opis stanowiska:

Szukamy energicznych i zaangażowanych osób do pracy w naszym dynamicznym zespole gastronomicznym. Jeśli masz pasję do gotowania i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, to może być idealna oferta dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie szerokiego wyboru przekąsek, kanapek i drobnych dań zgodnie z recepturami i standardami jakości.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie
  • Gotowość i chęci do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.

  • Kamila: +48 570 901 414
  • Dominika: +48 570 901 033

·        Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Additional Details

Start Date od zaraz
Company Klaver