Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Produkcja czekoladek- Niemcy – Erfurt Firmowe

3 dni temu Praca w Belgii - oferty Brussels   28 wyświetlenia

  • produkcja-czekoladek-niemcy-erfurt-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Szukasz stabilnej pracy w Niemczech ? Zadzwoń do nas!

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego anidoświadczenia!

Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobówczekoladowych w Gotha.

Zapraszamy do aplikacji pełnoletnich uczniów i studentów!!!

Zakres obowiązków:

·        produkcja wyrobów czekoladowych

·        praca na hali praca głównie przy taśmieprodukcyjnej

·        posiadamy również inne prace produkcyjne np.produkcja plastikowych części do aut, produkcja baterii do aut elektryczny

·        lub komisjonowanie zabawek, bielizny czy książek

Pracodawca oferuje:

·        pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie

·        niemiecką umowę o pracę wraz z pełnymświadczeniem socjalnym

·        ubezpieczenie

·        zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

·        transport do/z pracy

·        wypłaty miesięczne (zaliczka- wypłacanaostatniego dnia miesiąca)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48 570 901 414

Izabela + 48 570 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Additional Details

Company KlaverTeam