Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Pracownik produkcji- sortowanie, pakowanie mięsa- Holandia Firmowe

2 dni temu Praca w Belgii - oferty Brussels   42 wyświetlenia

1 €

  • pracownik-produkcji-sortowanie-pakowanie-miesa-holandia-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Pracownik produkcji- sortowanie, pakowanie mięsa- Holandia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do pracy w Holandii przy sortowaniu, pakowaniu i produkcji mięsa. Praca odbywa się w nowoczesnych zakładach przetwórstwa mięsnego. Zadania obejmują sortowanie mięsa zgodnie z zamówieniami, pakowanie produktów oraz obsługę maszyn produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie różnych rodzajów mięsa zgodnie z normami jakościowymi
  • Pakowanie mięsa do opakowań zgodnie z zamówieniami klientów
  • Obsługa maszyn pakujących i produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w niższych temperaturach (warunki chłodnicze)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (odpłatne)
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu

·        Weronika +48 731 901 913

  • Dominika: +48 570 901 033
  • Kamila: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam