Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Pracownik produkcji (przetwórstwo rybne) 15,99 € brutto/h,Riemst, Belgia Firmowe

2 dni temu Praca w Belgii - oferty Riemst   49 wyświetlenia

15,99 €

  • pracownik-produkcji-przetworstwo-rybne-1599-bruttohriemst-belgia-big-0
Lokalizacja: Riemst
Wypłata: 15,99 €

WYNAGRODZENIE:15,99 € brutto/h

Miejsce pracy: Riemst, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

·        zatrudnienie na belgijskich warunkach

·        stawkę: 15,99€ brutto/h

·        wynagrodzenie wypłacane tygodniowo tj. 400€ netto/tyg.

·        dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4900€ brutto (15,38 %rocznych zarobków brutto)

·        premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2660 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

·        gwarantowane38 h pracy tygodniowo

·        możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - pokój 2-os.99 € / tydzień, pokój1-os. 149€/ tydzień

·        możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 € miesięcznie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        przetwarzanie głównie całych ryby (ryby łososiowate) tj. mycie, czyszczenie, filetowanie oraz usuwanie ości i skóry ryb

·        pakowanie i etykietowanie gotowych produktów zgodnie z wymaganiami

·        utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz dezynfekcja narzędzi i maszyn

·        segregowanie i utylizacja odpadów produkcyjnych zgodnie z przepisami

·        praca na 1zmianę, poniedziałek - czwartek 6.00-14.30; piątek 6.00-12.30

POSZUKIWANEKOMPETENCJE

·        doświadczenie w pracy na produkcji

·        komunikatywna znajomość języka angielskiego

·        chęci do pracy

·        umiejętność pracy w zespole

·        elastyczność

Aplikuj:https://utm.guru/ug8m5

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - międzynarodowej grupy firm, która specjalizuje się w przetwórstwie  ryb i owoców morza oraz posiada własne zakłady produkcyjne w Belgii i Austrii - poszukujemy osób.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570).Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności:https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2Work