Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Pracownik produkcji prefabrykatów, 18.92€ brutto/h, Neeroeteren, Belgia Firmowe

2 dni temu Praca w Belgii - oferty Maaseik   37 wyświetlenia

18,92 €

  • pracownik-produkcji-prefabrykatow-1892-bruttoh-neeroeteren-belgia-big-0
Lokalizacja: Maaseik
Wypłata: 18,92 €

Pracownik produkcji prefabrykatów

Miejsce pracy: Neeroeteren, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY:

·        zatrudnienie na belgijskich warunkach

·        gwarantowane 38h pracy w tygodniu

·        stawkę 18,92€ brutto/h

·        wynagrodzenie wypłacane tygodniowo(około 475€ netto)

·        dodatek wakacyjny - w skaliprzepracowanego roku (15,38% rocznych zarobków brutto)

·        premię roczną - w skaliprzepracowanego roku (8,33% rocznych zarobków brutto) - podwarunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku doczerwca kolejnego

·        możliwość skorzystania zfirmowego zakwaterowania - 99€/tydzień (pokój 2-osobowy)

·        czeki żywieniowe - 6€/dzień

·        możliwość wykupieniadodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

OPIS STANOWISKA:

  • odczytywanie planów i rysunków technicznych w celu zrozumienia specyfikacji projektowych
  • przygotowywanie form i ustawianie materiałów zbrojeniowych
  • wylewanie, wyrównywanie i wykańczanie betonu w formach lub deskowaniach
  • zapewnienie kontroli jakości poprzez sprawdzanie wymiarów i wykończenia powierzchni
  • pomoc w procesie utwardzania oraz bezpieczne transportowanie gotowych produktów
  • utrzymywanie w porządku narzędzi, sprzętu i miejsca pracy
  • pracę na jedną zmianę (6:00 - 14:00)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • doświadczenie w branży budowlanej lub technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy kat. B

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

APLIKUJ: https://utm.guru/uhs4M

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570).Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności:https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work