Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Pracownik produkcji/operator maszyn (blaty kuchenne) 17,30€ brutto/h Puurs, Belgia Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Puurs   49 wyświetlenia

  • pracownik-produkcjioperator-maszyn-blaty-kuchenne-1730-bruttoh-puurs-belgia-big-0
Lokalizacja: Puurs
Wypłata: -- €

Wynagrodzenie: 17,30€ brutto/h

Miejsce pracy: Puurs

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

zatrudnienie na belgijskich warunkach

gwarantowane 38h pracy tygodniowo

wynagrodzenie: 17,30€ brutto/h (możliwość podwyżki po 6 miesiącach)

dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto

premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

opiekę polskiego koordynatora

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. - 99€ / tydzień, pokój 1-os. - 149€

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie

bony ekologiczne (250 €/rok)

dostęp do stołówki pracowniczej

paczki na święta, takie jak Wielkanoc, Boże Narodzenie itp.

szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju (np. nauka obsługi wózka widłowego, suwnicy, maszyny CNC itp.)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

dokładna obróbka blatów zgodnie ze specyfikacjami, materiałami i instrukcjami

obsługa ręcznych maszyn do polerowania powierzchni

obsługa maszyn polerskich sterowanych numerycznie (po wcześniejszym szkoleniu)

zapewnienie maksymalnej wydajności maszyn

kontrola jakości wykonanych produktów

współpraca z zespołem instalacyjnym oraz innymi działami

utrzymywanie bezpieczeństwa w miejscu pracy

praca na jedną zmianę: w okresie od marca do października w godzinach 6:00-14:30, a od listopada do lutego 7:00-15:30

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

wykształcenie techniczne

doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziani kamieniarze lub operatorzy maszyn

zdolności techniczne

komunikatywna znajomość języka angielskiego

gotowość do pracy w hałaśliwym środowisku

gotowość do pracy z ciężkimi, wysokowartościowymi produktami z kamienia

dbałość o szczegóły i precyzja

prawo jazdy kat. B oraz samochód - mile widziane

Aplikuj: https://utm.guru/uhbQy

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

 Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – belgijskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości blatów kuchennych i wysp kuchennych z różnych materiałów, takich jak kompozyt, dekton, kamień naturalny lub ceramika - poszukujemy kandydatów

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work