Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Pracownik magazynu DHL w Beringe Firmowe

9 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Beringen   157 wyświetlenia

  • pracownik-magazynu-dhl-w-beringe-big-0
Lokalizacja: Beringen
Wypłata: -- €

Akceptowane języki

Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Beringe, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
DHL to jedna z największych firm pocztowych i logistycznych na świecie. Dzięki obecności w ponad 220 krajach i regionach łączą świat. W magazynie w Beringe zajmują się paczkami z całego świata.

Jako pracownik magazynu DHL będziesz odpowiedzialny za różne rzeczy. Do twoich obowiązków będzie należało sortowanie paczek, zbieranie zamówień za pomocą skanera, przepakowanie paczek, rozładunek i załadunek ciężarówek oraz sprawdzanie jakości.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na różne zmiany – poranne, popołudniowe i wieczorne. Istnieje także możliwość pracy w soboty. Zdobądź dodatkowe pieniądze za zmiany wieczorne i weekendowe!

Pierwszy dzień spędzisz ze swoim buddym, czyli osobą, która wprowadzi cię we wszystkie procesy zachodzące na magazynie. Zyskaj możliwość rozwoju i weź udział w szkoleniu na EPT, wózki widłowe i inne. Dołącz do super zespołu jako pracownik magazynu!

Benefity
Terminowe płatności
Cotygodniowe wypłaty
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja myOTTO
Helpdesk 24/7

Obowiązki
Sortowanie paczek
Zbieranie zamówień z użyciem skanera
Załadunek/rozładunek cięzarówek i kontenerów
Przenoszenie paczek o różnej wadze
Znakowanie palet i paczek
Przepakowanie paczek
Sprawdzanie jakości

Wymagania
Dobra sprawność fizyczna
Prawo jazdy kat. B
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Additional Details

Company OTTO Work Force