Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Praca w Holandii – Ścinanie Papryki Firmowe

3 tygodnie temu Praca w Belgii - oferty Brussels   63 wyświetlenia

  • praca-w-holandii-scinanie-papryki-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Praca w Holandii – Ścinanie Papryki

Szukasz pracy za granicą? Mamy coś dla Ciebie! Poszukujemy osób do pracy przy ścinaniu papryki w Holandii. Jeśli lubisz pracę w zespole, a natura to Twoje drugie imię – ta oferta jest dla Ciebie!

Czego oczekujemy:

·        Chęci do pracy – nie musisz mieć doświadczenia!

·        Gotowości do pracy w szklarni

·        Komunikatywnego języka angielskiego – mile widziane, ale niekonieczne

Zakres obowiązków:

·        Ścinanie i sortowanie papryki w szklarni

·        Przygotowanie papryki do transportu

·        Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Co oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres

·        Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro

·        Zakwaterowanie i dojazdy do pracy

·        Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w pracy w Holandii, skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:

Weronika: +48 731 901 913
Kamila: +48 570 901 414
Dominika: +48 570 901 033

Nie czekaj – ścinaj paprykę i zarabiaj!
Klaver sp. z o.o. (KRAZ 18450)
Częstochowa, ul. Gminna 131

Jeśli jesteś zainteresowany/a, daj znać!

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam