Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Praca na hali ze świeżymi produktami Holandia Firmowe

miesiąc temu Inne Roeselare   96 wyświetlenia

1 €

  • praca-na-hali-ze-swiezymi-produktami-holandia-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Cena: 1 €

Praca na hali ze świeżymi produktami Holandia

Szukamy pracowników do różnych działów produkcji

Zakres obowiązków:

- krojenie warzyw

- mycie, cięcie i pakowanie warzyw

- dodawanie składników

Wymagania:

-zaangażowanie w powierzone obowiązki

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- Atrakcyjna stawka godzinowa

-Zakwaterowanie

- Pomoc polskiego koordynatora

Praca z zakwaterowaniem

Pomożemy Ci w organizacji transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

Zainteresowała Cię ta oferta? A może szukasz czegoś innego?

Zadzwoń!

Weronika +48 731 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp.z.o.o (KRAZ 18450)