Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Praca dla Malarza w Niemczech – Darmowe Zakwaterowanie Firmowe

2 dni temu Praca w Belgii - oferty Antwerpen   38 wyświetlenia

1 €

  • praca-dla-malarza-w-niemczech-darmowe-zakwaterowanie-big-0
Lokalizacja: Antwerpen
Wypłata: 1 €

Lokalizacja: Niemcy

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonych malarzy do pracy w Niemczech. Oferujemyatrakcyjne warunki zatrudnienia oraz darmowe zakwaterowanie. Praca polega namalowaniu wnętrz i elewacji budynków, przygotowywaniu powierzchni do malowaniaoraz wykonywaniu innych prac wykończeniowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku malarza
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • Wsparcie koordynatora na miejscu

Jak aplikować:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: [adres email]lub o kontakt telefoniczny pod numerem: [numer telefonu].

Aplikację można również złożyć bezpośrednio nanaszej stronie internetowej: [link do strony]

Kontakt:

Izabela +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam(KRAZ 18450)

Częstochowa ul. Gminna 131

Pracujemyod 7:00 do 18:00

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KLAVER