Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Piekarz- produkcja ciasteczek- praca w Holandii Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Brussels   114 wyświetlenia

  • piekarz-produkcja-ciasteczek-praca-w-holandii-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

 Idealny kandydat powinien posiadać wiedzę techniczną, umieć korzystać z przepisów wyświetlanych na ekranie, a także starannie ustawiać i obsługiwać maszyny. Ważne jest również utrzymanie czystości miejsca pracy i aktywne zaangażowanie w wykonywanie zadań.

Zakres obowiązków:

• Ustawianie i dostosowywanie maszyn zgodnie z planem

• Obsługa i regulacja maszyny piekarniczej podczas produkcji

• Monitorowanie i dostosowywanie ciasta dla zapewnienia optymalnej obróbki

• Naprawa drobnych usterek

• Praca dokładna i ostrożna

• Obsługa EPT i wózka widłowego

• Zgłaszanie awarii do lidera zespołu lub kierownika produkcji

Wymagania:

• Doświadczenie techniczne

• Doświadczenie w pracy przy maszynach w przemyśle spożywczym

• Posiadanie licencji na EPT lub wózek widłowy lub chęć jej uzyskania

• Gotowość do pracy na 2  zmiany

Co oferujemy:

• Długoterminowa praca (przy odpowiedniej wydajności)

• Zakwaterowanie

• Wynagrodzenie zgodne z CAO

• Dodatki transportowe

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Dominika + 48 570 901 033

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)

Częstochowa ul. Gminna 131- Pracujemy od 7:00 do 18:00

Additional Details

Company KlaverTeam